Objednať sa
masér Juraj
ikona lotosový kvet Životná cesta k masírovaniu
Kto sme

Masér Juraj - zakladateľ príjemných masáží

Krásny dobrý deň prajem všetkým, ktorí čítajú tieto riadky. Volám sa Juraj a ponúkam Vám svoje masérske služby. Mnoho z Vás sa ma pýta, ako dlho už masírujem. No, už je to pár rokov...

Začiatkom roku 2018 som odišiel z posledného zamestnania a pýtal som sa sám seba, čo ďalej so životom? Rozhodol som sa, že si naplním svoj sen zo študentských čias. Odišiel som na skusy do Thajska, konkrétne do mesta Chiang Mai (čan maj). Tu som strávil jeden mesiac v masérskej škole a naučil sa robiť desať rôznych typov masáží. Dodnes napríklad veľmi rád robím thajskú olejovú masáž, masáž lávovými kameňmi alebo bankovanie. Po návrate na Slovensko som sa naučil robiť športovú, klasickú masáž.

Odvtedy som absolvoval desiatky vzdelávacích kurzov. Je skvelé mať prácu, ktorá Vás vnútorne napĺňa. Môžete sa rozvíjať v odbore, ktorý Vás baví, posúvať sa ďalej a mať z toho radosť. Na kurze myofasciálnej masáže ma naučili, ako uvoľňovať bolesť vo fasciách – v obaloch svalov a ako odstrániť tŕpnutie rúk. Z kurzu dornovej metódy viem, ako klientovi narovnať dĺžku dolných končatín alebo ako napraviť stavec, ktorý nie je presne na svojom mieste. Školenie spúšťových bodov považujem priam za zázračné. Vedeli ste, že ak stlačíte konkrétne body na sedacích svaloch a na bruchu, odstránia sa bolesti v krížoch? Na školení zmrznutého ramena mi lektor ukázal, ako treba cvičiť, aby si klient rozhýbal bolesťou paralyzované rameno. Mám za sebou kurz SM systém/Špirálna stabilizácia – cvičenia, ktoré Vám pomôžu vrátiť posunutú platničku späť na svoje miesto. Asi najemotívnejší zážitok som si odniesol z kurzu tehotenských masáží. Masírovať tehotné ženy je skutočne krásne.

Na poličke mi ležia asi dva tucty rôznych certifikátov, ale stále mám pocit, že nič neviem. Nevadí, veď postupom času sa stále učím a zdokonaľujem, aby som mohol lepšie pomôcť. Remeslo ma baví stále viac, no a čo je najdôležitejšie, prichádza ku mne stále viac klientov, ktorí majú záujem o kvalitné služby. Sám by som už všetkých klientov pomasírovať nestíhal, a tak som si prizval na pomoc talentovaného kolegu. Našiel som ho v Thajsku.

Chcem masáž u Juraja
masér Dram
ikona ruka s kvapkou oleja Zlaté thajské ručičky
Kto sme

Masér Dram - prináša skutočné thajské masáže

Zdravím všetkých dobrých ľudí! Volám sa Dram. Pochádzam z Thajska, z mesta Chiang Mai (čan maj).

Masírovaniu, mojej vášni, sa venujem od roku 2017. Odborné vzdelanie som získal na Chiangmaiskej Vysokej škole polytechnickej. Okrem kurzu Tradičnej thajskej masáže s ozdravnými účinkami som sa zaujímal aj o relaxačnú olejovú masáž a masáž nôh. Odvtedy som už vymasíroval tisícky klientov.

Keďže ma masírovanie bavilo stále viac a viac, v roku 2022 som sa naučil vykonávať aj športovú, klasickú masáž. Presne takú, ktorá je najobľúbenejšia u Vás na Slovensku.

To nie je všetko. U posledného zamestnávateľa v Thajsku ma zasvätili do zásad a postupov ďalších procedúr. Napríklad telový peeling, po ktorom budete mať pokožku ako bábätko, masáž tváre s omladzujúcimi účinkami, príjemne hrejivý parafín na ruky a nohy alebo skvelú masáž lávovými kameňmi na thajský štýl a ďalšie...

Jedného dňa, ešte v roku 2018, k nám do salónu prišiel turista z Európy. Pomasíroval som ho tak, ako všetkých ostatných klientov. Bol veľmi spokojný. Vraj by bol rád, keby som preňho pracoval. Vymenili sme si kontakt a on sa mi naozaj s odstupom času ozval. Spýtal sa ma, či by som sa chcel starať o jeho vzácne klientky a klientov v Európe. Nemohol som odolať! Veľmi som sa na Vás tešil.

Robím mnoho druhov masáží. Môžete si vyskúšať každú jednu z nich. Klientky aj klienti odo mňa odchádzajú nadšení. Vraj mám zlaté ruky. No neviem, treba skúsiť. Hovorím plynule thajsky a trochu anglicky. Ak nehovoríte anglicky vôbec, nevadí. Juraj nám pred masážou všetko potrebné pretlmočí.

Chcem masáž u Drama

Zbavte sa bolesti a napätia

Trápi Vás stres, stuhnuté svaly či bolesť? Alebo si len chcete dopriať zaslúžený oddych po náročnom týždni? Navštívte nás a spoločne pre Vás nájdeme ideálne riešenie.

Objednajte sa teraz